Blog > Komentarze do wpisu
Zakochana czytelniczka

"Droga Ekscelencjo! Najczcigodniejszy Księże Biskupie! Mam powazny problmem osobisty i chcialabym skorzystać z Waszej czcigodnej pomocy. Otóż pokochałam nieodpowiedniego mężczyzne. Największym problemem jest to ,ze nie ma on stałego miejsca pobytu. Mówiąc krótko- JEST GITARZYSTĄ. Ma zespoły jeżdzi po świecie.Ale ja go kocham. Poza tym nie odpowiada on moim rodzicom, ponieważ dzieli nas różnica wiekowa wynosząca 25 lat.Moi rodzice każą mi wyjść za chłopaka , który jest mniej więcej w moim przedziale wiekowym , ale zaden z takich chłopców mi jakoś nie odpowiada. Wiem natomiast, że człowiek , którego pokochalam jest wspaniały i dla mnie wyjątkowy. TO BYŁABY MILOŚĆ NA WIEKI. Proszę Waszą Czcigodną Ekscelencję o udzielenie dobrze przemyślanej rady, poieważ ten problem mimo ze nietypowy jest dla mnie najważniejszy. Serdecznie Dziekuję za rozpatrzenie mojej sprawy Z poważaniem: [imię i nazwisko]."

 

niedziela, 28 czerwca 2009, szast-prast

Polecane wpisy

  • Mistrzowie social media

  • Trudny kontakt

    "Przesyłam na Pani skrzynkę wiadomość dla pani Olejnik, ponieważ to nie takie proste znaleźć adres e-mail pani Olejnik."

  • Eurowizja

    "Dzień Dobry. Od kilku lat jestem waszym prośbę i darze was wielkim zaufaniem. Jestem od kilku lat fanem Konkursów Eurowizji i tego się tyczy prośba jaką do wa

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: