poniedziałek, 29 czerwca 2009
Pośmiali się z Nelly

"Problemy z zajściem ciąży mają kobiety, które dokonały aborcji"

 

Brak rozeznania w rynku?

"Cieszę się, że w przeciwieństwie do wielu gwiazd sieci Nasza-klasa coraz skuteczniej zamienia ruch na pieniądze."

 

niedziela, 28 czerwca 2009
Zakochana czytelniczka

"Droga Ekscelencjo! Najczcigodniejszy Księże Biskupie! Mam powazny problmem osobisty i chcialabym skorzystać z Waszej czcigodnej pomocy. Otóż pokochałam nieodpowiedniego mężczyzne. Największym problemem jest to ,ze nie ma on stałego miejsca pobytu. Mówiąc krótko- JEST GITARZYSTĄ. Ma zespoły jeżdzi po świecie.Ale ja go kocham. Poza tym nie odpowiada on moim rodzicom, ponieważ dzieli nas różnica wiekowa wynosząca 25 lat.Moi rodzice każą mi wyjść za chłopaka , który jest mniej więcej w moim przedziale wiekowym , ale zaden z takich chłopców mi jakoś nie odpowiada. Wiem natomiast, że człowiek , którego pokochalam jest wspaniały i dla mnie wyjątkowy. TO BYŁABY MILOŚĆ NA WIEKI. Proszę Waszą Czcigodną Ekscelencję o udzielenie dobrze przemyślanej rady, poieważ ten problem mimo ze nietypowy jest dla mnie najważniejszy. Serdecznie Dziekuję za rozpatrzenie mojej sprawy Z poważaniem: [imię i nazwisko]."

 

poniedziałek, 22 czerwca 2009
Z myślą o produktywności

"Acer wprowadza na rynek nowy netbook Acer Aspire One D250 o przekątnej 10,1 cala, który został zaprojektowany z myślą o komfortowym przeglądaniu stron WWW oraz zwiększonej produktywności."

 

Czytelnik napisał nam maila

"apropos trawy, nigdy nie palilem...ale jestes obiektywny...to cenie. Miejmy prawo wyboru."

 

"Szczotkuj zęby pastą z mozambiku"

"play jesteś jebanym przez stado goryli świńskim ryjem, marszcz klemensa szlaufie :]! fajny ryj, kupiłeś go na ruskim bazarze z bronią chemiczną?! scyborgizowany łamago, masz ryj jak pinokio po inwazji termitów komunistyczny szczotkuj zęby pastą stolcową z mozambiku :p! zaraz twoje genitalia zmienią sie w bezkształtną mase krwi i kości :p"

 

 
1 , 2