Kategorie: Wszystkie | "Tfurczość" | Dialog z czytelnikami | Informacje prasowe | Redakcyjne rozmówki
RSS
czwartek, 25 października 2012
Mistrzowie social media

wtorek, 08 czerwca 2010
Trudny kontakt

"Przesyłam na Pani skrzynkę wiadomość dla pani Olejnik, ponieważ to nie takie proste znaleźć adres e-mail pani Olejnik."

 

środa, 16 września 2009
Eurowizja

"Dzień Dobry. Od kilku lat jestem waszym prośbę i darze was wielkim zaufaniem. Jestem od kilku lat fanem Konkursów Eurowizji i tego się tyczy prośba jaką do was tycze. Co rok fani Eurowizji z naszego kraju wystąpi na Eurowizji a jeśli już to kiepsko mu w tym idzie. Może wam się uda ich jakoś obudzić (a w szczególności TVP1) i nakłonić do podjęcia rozważnie i zarazem szybko odpowiednich kroków bo czasu do zamknięcia listy chętnych krajów jest nie dużo (to chyba będzie w listopadzie). Kończąc list w tej sprawie proszę o interwencje w tej sprawie."

 

czwartek, 03 września 2009
Trudna weryfikacja

"Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Nie mam konta. I nie zamierzam zakładać. Nie chcę, żeby żydzi lub masoni mnie okradali. Dlaczego nie mogę inaczej dokonać weryfikacji?"

 

niedziela, 28 czerwca 2009
Zakochana czytelniczka

"Droga Ekscelencjo! Najczcigodniejszy Księże Biskupie! Mam powazny problmem osobisty i chcialabym skorzystać z Waszej czcigodnej pomocy. Otóż pokochałam nieodpowiedniego mężczyzne. Największym problemem jest to ,ze nie ma on stałego miejsca pobytu. Mówiąc krótko- JEST GITARZYSTĄ. Ma zespoły jeżdzi po świecie.Ale ja go kocham. Poza tym nie odpowiada on moim rodzicom, ponieważ dzieli nas różnica wiekowa wynosząca 25 lat.Moi rodzice każą mi wyjść za chłopaka , który jest mniej więcej w moim przedziale wiekowym , ale zaden z takich chłopców mi jakoś nie odpowiada. Wiem natomiast, że człowiek , którego pokochalam jest wspaniały i dla mnie wyjątkowy. TO BYŁABY MILOŚĆ NA WIEKI. Proszę Waszą Czcigodną Ekscelencję o udzielenie dobrze przemyślanej rady, poieważ ten problem mimo ze nietypowy jest dla mnie najważniejszy. Serdecznie Dziekuję za rozpatrzenie mojej sprawy Z poważaniem: [imię i nazwisko]."

 

poniedziałek, 22 czerwca 2009
Czytelnik napisał nam maila

"apropos trawy, nigdy nie palilem...ale jestes obiektywny...to cenie. Miejmy prawo wyboru."

 

 
1 , 2